Контактирајте не

Shijiazhuang AgeruoBiotech копродукции, ООД

адреса

C-1901, Jianhua city plaza,№7. Jianhua street, Chang 'an district, Shijiazhuang city, China

Е-пошта

 sales@agrobio-asia.com

телефон

+86 15532152519

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

 

Сакаат да работат со САД?

Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас