Na kontaktoni

Shijiazhuang AgeruoBiotech Co., Ltd

Adresë

C-1901, Jianhua city plaza,№7. Jianhua street, Chang 'an district, Shijiazhuang city, China

E-mail

 sales@agrobio-asia.com

telefon

+86 15532152519

orë

E hënë-e premte: 09:00 deri 6 pasdite

 

Duan të punojnë me ne?

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne